Befason Duka: De Biasi mund tė largohet pėr njė ofertė mė tė mirė
Pëlqej
Armand Duka i kthehet diskutimit rreth sė ardhmes sė trajnerit Gianni De Biasi. Gjatė njė interviste pėr italianen Sky Sports, kreu i FSHF-sė deklaroi se nė rast tė njė oferte joshėse, nuk do ti krijojė pengesa teknikut.

“Pėrpara Europianit ramė dakord qė tė mos mendonim ose tė flisnim pėr tė ardhmen. Po zhvillohet njė turne shumė i rėndėsishėm pėr ne tė gjithė. Trajnerit i thashė prej fillimit, se nė rast tė njė oferte joshėse pėr karrierėn e tij, do ta linim tė lirė tė largohej”.

Presidenti Duka foli edhe pėr ecurinė dhe ambiciet e Kombėtares nė Euro 2016.

“Pas humbjes nė debutim me Zvicrėn, ndeshja ndaj Francės ėshtė mjaft e rėndėsishme pėr ne. Do tė japim gjithēka. Ėshtė njė kundėrshtar mjaft i fort, por shpresojmė tė paraqitemi mirė. Nuk kemi asgjė pėr tė humbur. Nėse marrim rezultat pozitiv, shumė mirė. Por, edhe nėse nuk e kalojmė grupin jemi tė kėnaqur me pjesėmarrjen”.
Shtuar më 14/06/2016, ora 19:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
A mendoni se ligji i mbetjeve (plehrave) duhej miratuar?
22.9 %
72 %
5.09 %
Total 550 Vota!
 
Ish-drejtori i Pergjithshem i Policise se Shtetit, Haki Ēako duke u futur per here te fundit ne zyren e tij

Ish-drejtori i Pergjithshem i Policise se Shtetit, Haki Ēako duke u futur per here te fundit ne zyren e tij