Etrit Berisha merr 3 oferta interesante
Pëlqej
Etrit Berisha ėshtė njė lojtarėt shqiptarė mė tė kėrkuar nė treg, pasi ka kohė qė e ka bėrė tė qartė se do ta lėrė Lacion.

Portieri i kombėtares sonė hyn nė vitin e fundit tė kontratės, ndaj Lacio duhet ta shesė patjetėr dhe ofertat nuk mungojnė, me Beshiktashin qė ka hedhur hapat e parė.

Megjithatė, "lalaziosiamonoi" raporton se nė garė pėr Berishėn janė futur edhe dy klube tė tjerė.

SasuoloItali ka nuhatje tė shkėlqyer pėr lojtarė cilėsorė e tė lirė, ndaj ka shfaqur interes, por mė i vendosur duket Uotfordi, nė Premier Ligėn angleze.

Shtuar më 22/06/2016, ora 15:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
A mendoni se ligji i mbetjeve (plehrave) duhej miratuar?
22.62 %
72.26 %
5.1 %
Total 548 Vota!
 
Alpinistja nga Kosova, Uta Ibrahimi shpalos flamurin e Shqiperise dhe Kosoves ne majen me te larte ne bote, ate te Everestit, 8840 metra mbi nivelin e detit.

Alpinistja nga Kosova, Uta Ibrahimi shpalos flamurin e Shqiperise dhe Kosoves ne majen me te larte ne bote, ate te Everestit, 8840 metra mbi nivelin e detit. "Jam shume e lumtuar qe solla flamurin e Kosoves dhe Shqiperise ketu lart"., shprehet ajo.