Granit Xhaka: Nėse Shqipėria luan kėshtu, e kalon grupin
Pëlqej
Granit Xhaka e pranon pas ndeshjes se Shqipėria ėshtė njė skuadėr me njė lojė mjaft tė mira dhe ka shanse pėr tė kaluar grupin.

"Jam shumė i gėzuar pėr kėtė fitore. Ėshtė mė vėshtirė qė tė luash me njė lojtar mė shumė nė fushė. Shqipėria ishte njė ekip shumė kompakt, gjithsesi edhe ne kishim shanset tona.

Si pėr mua dhe Taulantin ishte njė ndeshje shumė emocionuese. Shpresoj qė Shqipėria tė kalojė grupin. Nėse luajnė si sot do tė kenė shanse nė ndeshjet e ardhshme", u shpreh Granit Xhaka.
Shtuar më 11/06/2016, ora 17:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
A mendoni se ligji i mbetjeve (plehrave) duhej miratuar?
23.29 %
71.14 %
5.55 %
Total 558 Vota!