Guardiola merr masa ndėshkuese ndaj dy lojtarėve
Pëlqej
Trajneri i ri i Manchester City-t, Pep Guardiola, ka marrė njė vendim me peshė tė madhe duke i penalizuar lojtarėt pasi pushimet nuk kanė ndikuar pozitivisht.

Samir Nasri dhe Gael Clichy thuhet se janė dy lojtarėt e dėnuar nga Guardiola, pasi e kanė tepruar me ushqimin duke shtuar peshė gjatė pushimeve.

Gjithashtu Guardiola ka vendosur njė regjim tė rreptė te ushqimi i lojtarėve, duke i ndaluar konsumin e picave dhe pijeve tė tjera tė ėmbla. /albeu.com/

Shtuar më 27/07/2016, ora 10:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
A mendoni se ligji i mbetjeve (plehrave) duhej miratuar?
22.9 %
72 %
5.09 %
Total 550 Vota!
 
Kryeministri i Kosoves, Ramush Haradinaj duke dremitur ne gjate seances se mbremshme per demarkacionin

Kryeministri i Kosoves, Ramush Haradinaj duke dremitur ne gjate seances se mbremshme per demarkacionin