Higuain pritet tė zhvillojė stėrvitjen e parė me Juventusin
Pëlqej
Higuain ka mbėrritur zyrtarisht nė Torino, pasi sezonin e ardhshėm do tė veshė fanellėn e Juventusit. Gjatė dy viteve, Juventus pritet t’i paguajė Napolit plot 90 milionė euro.

Menjėherė Pipita ka pėrshėndetur tifozėt e shumtė nė numėr dhe ėshtė nisur drejt klubit ku nė orėn 11:30 do t’i nėnshtrohet njė rituali mjekėsor, shkruan "Calcio mercato".

Sipas axhendės, Higuain pritet qė pasdite t’i bashkohet grupit pėr tė kryer seancėn e parė stėrvitore nė Vinovo. /albeu.com/
Shtuar më 27/07/2016, ora 11:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
A mendoni se ligji i mbetjeve (plehrave) duhej miratuar?
22.62 %
72.26 %
5.1 %
Total 548 Vota!
 
Alpinistja nga Kosova, Uta Ibrahimi shpalos flamurin e Shqiperise dhe Kosoves ne majen me te larte ne bote, ate te Everestit, 8840 metra mbi nivelin e detit.

Alpinistja nga Kosova, Uta Ibrahimi shpalos flamurin e Shqiperise dhe Kosoves ne majen me te larte ne bote, ate te Everestit, 8840 metra mbi nivelin e detit. "Jam shume e lumtuar qe solla flamurin e Kosoves dhe Shqiperise ketu lart"., shprehet ajo.