Ja ēfarė thotė Ancelotti pėr fituesin e “Topit tė Artė”
Pëlqej
Trajneri i Bayern Munichut, Carlo Ancelotti nuk pranon tė konfirmojė se Cristiano Roanldo ėshtė futbollisti mė i mirė nė botė.

Ai u shpreh se Leo Messi ėshtė ende aty dhe mund tė konkurrojė pėr kėtė trofe.

“Nuk e di nėse Ronaldo ėshtė lojtari mė i mirė nė botė. Messi ėshtė ende aty. Tė dy kanė luftuar pėr kėtė trofe nė vitet e fundit. Mendoj qe rivaliteti i tyre i ka bėrė mė tė mirė”, tha Ancelotti pėr Bild. /Albeu.com/
Shtuar më 12/07/2016, ora 19:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
A mendoni se ligji i mbetjeve (plehrave) duhej miratuar?
23.38 %
71.4 %
5.21 %
Total 556 Vota!
 
SHBA-te po perjetojne temperatura polare keto dite. Pamje nga liqeni i ngrire i Michiganit

SHBA-te po perjetojne temperatura polare keto dite. Pamje nga liqeni i ngrire i Michiganit