Ja si e komenton Muller paraqitjen e tij nė "Euro 2016"
Pëlqej
Thomas Muller ka pasur njė Evropian pėr t’u harruar me kombėtaren e Gjermanisė.

Mallkimi’ i Muller pėr tė mos realizuar gol nė njė Kampionat Evropian, do tė zgjasė pėr sė paku edhe katėr vjet.

Sulmuesi i Bayern Munichut, nuk ka qenė nė formė shumė tė mirė gjatė turneut qė sapo kemi lėnė pas dhe pėr kėtė ka folur vetė lojtari, shkruan Telegraf.

“Kam qenė si njė mysafir nė fushė. Sillesha rrotull dhe ka pasur raste kur edhe pėr 20 minuta nuk arrija qė tė prekja topin me kėmbė”, ėshtė shprehur Muller.Gjermania ka arritur deri nė gjysmėfinale tė Euro2016, ku ėshtė mundur nga Franca 0:2./Albeu.com/

Shtuar më 14/07/2016, ora 19:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
A mendoni se ligji i mbetjeve (plehrave) duhej miratuar?
23.42 %
71.53 %
5.04 %
Total 555 Vota!
 
SHBA-te po perjetojne temperatura polare keto dite. Pamje nga liqeni i ngrire i Michiganit

SHBA-te po perjetojne temperatura polare keto dite. Pamje nga liqeni i ngrire i Michiganit