Jose Mourinho "injoron" fanellėn e Chelseas (VIDEO)
Pëlqej
Trajneri i Manchester United, Jose Mourinho, nuk ka pranuar te nėnshkruaj fanellėn e Chelseas, me tė cilėn ka punuar prej disa vitesh.

Mesa duket, Mourinho nuk e kapėrcen fundin e hidhur me Chelsean ndėrsa tashmė ka refuzuar tė japė autograf sipėr fanellės tė klubit londinez.

Gjatė turneut pėrgatitor nė Kinė, Mourinho po jepte autografe kur njė tifoz shfaqet me fanellėn e Chelseas ndėrsa "Special one" ka refuzuar tė nėnshkruajė duke e "injoruar" dhe kjo duket qartė dhe nė videon nė fjalė. /albeu.com/

Shtuar më 22/07/2016, ora 10:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
A mendoni se ligji i mbetjeve (plehrave) duhej miratuar?
22.62 %
72.26 %
5.1 %
Total 548 Vota!
 
Alpinistja nga Kosova, Uta Ibrahimi shpalos flamurin e Shqiperise dhe Kosoves ne majen me te larte ne bote, ate te Everestit, 8840 metra mbi nivelin e detit.

Alpinistja nga Kosova, Uta Ibrahimi shpalos flamurin e Shqiperise dhe Kosoves ne majen me te larte ne bote, ate te Everestit, 8840 metra mbi nivelin e detit. "Jam shume e lumtuar qe solla flamurin e Kosoves dhe Shqiperise ketu lart"., shprehet ajo.