Juventus shėnjestron Pogban
Pëlqej
Teksa lojtarėt e tjerė tė skuadrės stėrviten intensivisht, drejtues tė Juventusit nuk mund tė durojnė qė Paul Pogba tė shijojė relaksin e pushimeve.

Nga ajo ēfarė shfaqet duket sikur marrėdhėniet e mira mes Juventusit dhe Pogba i ka ardhur fundi, pasi francezi ėshtė vetėm njė hap larg transferimit tė bujshėm te skuadra e Manchester United.

Njė postim i Juventusit nė Twitter, ėshtė konsideruar si “goditje nė distancė” pėr Paul Pogban.

“Disa punojnė shumė, ndėrsa tė tjerėt shijojnė pishinat”, shkroi Juventus duke nėnkuptuar imazhin e Raiolės dhe Pogbasė nė pishina. /albeu.com/
Shtuar më 27/07/2016, ora 15:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
A mendoni se ligji i mbetjeve (plehrave) duhej miratuar?
22.9 %
72 %
5.09 %
Total 550 Vota!
 
Kryeministri i Kosoves, Ramush Haradinaj duke dremitur ne gjate seances se mbremshme per demarkacionin

Kryeministri i Kosoves, Ramush Haradinaj duke dremitur ne gjate seances se mbremshme per demarkacionin