Ky pėrqafim i Ronaldos po bėn xhiron e botės (VIDEO)
Pëlqej
Nėse Ronaldo ėshtė sot njė ndėr futbollistėt mė tė mirė nė botė, njė meritė tė madhe ka edhe ky trajner i jashtėzakonshėm.

Po flasim pėr Sir Alex Ferguson, ish-trajneri legjendar i Manchester United, i cili e ka stėrvitur ronaldon">Ronaldon kur luante pėr ‘Djajtė e kuq’.

Ferguson ka qenė nė Saint-Denis pėr tė parė finalen Francė-Portugali ku edhe ėshtė takuar me portugezin Ronaldo.

Fotoja e cila po bėn xhiron e botės, tregon dashurinė dhe mirėnjohjen qė Ronaldo ka pėr ish-trajnerin e tij.
Shtuar më 11/07/2016, ora 10:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
A mendoni se ligji i mbetjeve (plehrave) duhej miratuar?
23.42 %
71.53 %
5.04 %
Total 555 Vota!
 
SHBA-te po perjetojne temperatura polare keto dite. Pamje nga liqeni i ngrire i Michiganit

SHBA-te po perjetojne temperatura polare keto dite. Pamje nga liqeni i ngrire i Michiganit