Messi apo Ronaldo? Ja pėrgjigjja e "diplomatit" Gomes
Pëlqej
Andre Gomes ka arritur qė tė pėrgjigjet me mjaft diplomaci ndaj gazetarėve kur ėshtė pyetur se kush ėshtė mė i mirė, Leo Messi apo Cristiano Ronaldo.

Ja si ėshtė pėrgjigjur mesfushori 22-vjeēar, duke mos dashur tė prish raportet me asnjėrin prej "yjeve": “Tė dy janė lojtarė shumė tė mėdhenj dhe ėshtė nder qė do tė luaj me tė dy. E rėndėsishme ėshtė qė tė dy kanė stilin e tyre. Kam fituar tituj me Ronaldon, ndėrsa tashmė shpresoj se do tė fitoj edhe me Messin”, tha Gomes gjatė konferencės pėr media. /albeu.com/

Shtuar më 27/07/2016, ora 17:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
A mendoni se ligji i mbetjeve (plehrave) duhej miratuar?
22.62 %
72.26 %
5.1 %
Total 548 Vota!
 
Alpinistja nga Kosova, Uta Ibrahimi shpalos flamurin e Shqiperise dhe Kosoves ne majen me te larte ne bote, ate te Everestit, 8840 metra mbi nivelin e detit.

Alpinistja nga Kosova, Uta Ibrahimi shpalos flamurin e Shqiperise dhe Kosoves ne majen me te larte ne bote, ate te Everestit, 8840 metra mbi nivelin e detit. "Jam shume e lumtuar qe solla flamurin e Kosoves dhe Shqiperise ketu lart"., shprehet ajo.