Mlourinho njofton rikthimin e Ibras
Pëlqej
Jose Mourinho ka konfirmuar se Zlatan Ibrahimovic do tė rikthehet nė aksion para fundit tė kėtij viti.

“Ai ėshtė luan, ai ėshtė luftėtar”.

“Mendoj se ky ėshtė pėrshkrimi i duhur pėr tė, ai e ka hidhėrimin brenda tij dhe kjo ėshtė arsyeja pse po kthehet”.

“Siē kemi pritur, ai ka zvogėluar kohėn e riaftėsimit tė tij dhe siē kemi thėnė disa javė mė paėr, ai do tė kthehet nė vitin 2017, qė ėshtė njė riaftėsim shumė i shpejt dhe i mrekullueshėm”, deklaroi Mourinho. /albeu.com/
Shtuar më 16/11/2017, ora 11:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
A mendoni se ligji i mbetjeve (plehrave) duhej miratuar?
22.9 %
72 %
5.09 %
Total 550 Vota!
 
Kryeministri i Kosoves, Ramush Haradinaj duke dremitur ne gjate seances se mbremshme per demarkacionin

Kryeministri i Kosoves, Ramush Haradinaj duke dremitur ne gjate seances se mbremshme per demarkacionin