Mourinho nė sulm pėr blerjen e Pogbas
Pëlqej
Mourinho ka lėshuar sinjalin e parė pėr tė kuptuar se Pogba sezonin e ardhshėm do tė transferohet nė "Old Trafford". Gjithashtu "Special one" nėnvizoi se edhe nėse nuk arrihet kjo marrėveshje, nuk ėshtė fundi i botės pasi United nuk duhet tė fokusohet te njė lojtar, shkruan "Goal".

“Ne kemi vendosur katėr objektiva transferimi. Deri tani kemi kryer me sukses tre prej tyre, por jam i bindur qė edhe transferimi i radhės do tė vijė.

Ne kemi themeluar profilin e katėr lojtarėve pėr tė pėrmirėsuar skuadrėn nė reparte tė ndryshme.

Edhe nėse nuk kryhet kjo transfertė nuk ėshtė fundi i botės, por une besoj se do i'a dalim”, u shpreh Mourinho. /albeu.com/

Shtuar më 22/07/2016, ora 11:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
A mendoni se ligji i mbetjeve (plehrave) duhej miratuar?
22.62 %
72.26 %
5.1 %
Total 548 Vota!
 
Alpinistja nga Kosova, Uta Ibrahimi shpalos flamurin e Shqiperise dhe Kosoves ne majen me te larte ne bote, ate te Everestit, 8840 metra mbi nivelin e detit.

Alpinistja nga Kosova, Uta Ibrahimi shpalos flamurin e Shqiperise dhe Kosoves ne majen me te larte ne bote, ate te Everestit, 8840 metra mbi nivelin e detit. "Jam shume e lumtuar qe solla flamurin e Kosoves dhe Shqiperise ketu lart"., shprehet ajo.