Rrėfehet bukuroshja italiane: Ja ēfarė mė bėri Ronaldo gjatė mbrėmjes
Pëlqej
Pas publikimit tė fotos nga revista e pėrjavshme “Chi”, bukuroshja Cristina, ka rrėfyer se ēfarė ndodhi gjatė mbrėmjes me Ronaldon.

“Shkova nė atė vend dhe Cristiano ishte aty. U pame sy mė sy dhe mė ftoi pėr darkė si njė zotėri. Ai ėshtė njė djalė shumė i mirė”, deklaroi Cristina.

Ajo kishte folur edhe mė herėt pėr Ronaldon, duke e pranuar haptas qė i pėlqen fiziku i yllit tė Realit. /albeu.com/

Shtuar më 27/07/2016, ora 16:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
A mendoni se ligji i mbetjeve (plehrave) duhej miratuar?
22.62 %
72.26 %
5.1 %
Total 548 Vota!
 
Alpinistja nga Kosova, Uta Ibrahimi shpalos flamurin e Shqiperise dhe Kosoves ne majen me te larte ne bote, ate te Everestit, 8840 metra mbi nivelin e detit.

Alpinistja nga Kosova, Uta Ibrahimi shpalos flamurin e Shqiperise dhe Kosoves ne majen me te larte ne bote, ate te Everestit, 8840 metra mbi nivelin e detit. "Jam shume e lumtuar qe solla flamurin e Kosoves dhe Shqiperise ketu lart"., shprehet ajo.