Xhaka: Na mposhtėn emocionet e fillimit tė ndeshjes
Pëlqej
Mesfushori i Kombėtares sonė, Taulant Xhaka beson se faji pėr humbjen e sotme ishin emocionet e minutave tė para.

"Nė 20 minuta e para patėm shumė emocione, besoj se nė ndeshjet e tjera do tė Pėrmirėsohemi. Zvicra ka njė skuadėr me kualitetlart, por dhe ne zhvilluam njė ndeshje shumė tė mirė. Tani do tė mendojmė vetėm pėr sfidėn me Francėn. Por treguam se kemi ekip tė mirė dhe nė kėtė evropian ska ekip tė vogėl.

Vėllain e pėrgėzoj pėr fitoren, dhe i uroj suksese".
Shtuar më 11/06/2016, ora 17:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
A mendoni se ligji i mbetjeve (plehrave) duhej miratuar?
23.29 %
71.14 %
5.55 %
Total 558 Vota!