5 lojtarėt mė tė shpejtė nė "Euro 2016", s'ka vend pėr Cr7 (FOTO)

5) Divock Origi 31 km/h
Pëlqej
UEFA ka publikuar nė faqen e saj zyrtare 5 lojtarėt mė tė shpejtė tė Europianit tė Francės.

Nuk ka asnjė surprizė nė kėtė renditje, teksa janė tė njėjtėt futbollistė si nė herėt e kaluara, teksa nė tė mungojnė dy yjet Ronaldo dhe Gareth Bale, protagonistė me lojėn e tyre, raporton Albeu.

Mė i shpejti ėshtė i ylli i Bayernit, Kingsley Coman, me shpejtėsinė 33 km/h, ndėrkohė qė mė lart keni edhe listėn e 5 lojtarėve. /albeu.com/
Shtuar më 13/07/2016, ora 15:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
A mendoni se ligji i mbetjeve (plehrave) duhej miratuar?
23.42 %
71.53 %
5.04 %
Total 555 Vota!
 
SHBA-te po perjetojne temperatura polare keto dite. Pamje nga liqeni i ngrire i Michiganit

SHBA-te po perjetojne temperatura polare keto dite. Pamje nga liqeni i ngrire i Michiganit