Kapiteni feston ditėlindjen e parė si baba (FOTO LAJM)

Pëlqej
27 korriku ėshtė ditė e shėnuar pėr kapitenin e Kombėrares Lorik Cana. Ai feston ditėlindjen e parė nė prani tė djalit, Boiken, dhe mbush plot 33 vjeē.

Pas pjesėmarrjes nė "Euro 2016" dhe emocioneve qė u fali shqiptarėve, ai vetė u rikthye tek familja e tij pėr tė shijuar disa javė pushimesh. /albeu.com/
Shtuar më 27/07/2016, ora 11:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
A mendoni se ligji i mbetjeve (plehrave) duhej miratuar?
22.62 %
72.26 %
5.1 %
Total 548 Vota!
 
Alpinistja nga Kosova, Uta Ibrahimi shpalos flamurin e Shqiperise dhe Kosoves ne majen me te larte ne bote, ate te Everestit, 8840 metra mbi nivelin e detit.

Alpinistja nga Kosova, Uta Ibrahimi shpalos flamurin e Shqiperise dhe Kosoves ne majen me te larte ne bote, ate te Everestit, 8840 metra mbi nivelin e detit. "Jam shume e lumtuar qe solla flamurin e Kosoves dhe Shqiperise ketu lart"., shprehet ajo.