Tifozi anglez bėhet milioner, ja ēfarė basti kishte vėnė nė finale (FOTO LAJM)

Pëlqej
Njė tifoz anglez ka fituar plot 1.2 milionė euro nga njė pikė lloto pasi kishte parashikuar qė Portugalia do tė fitonte falė Ederit.

Fitores sė Portugalisė dhe golit tė Ederitfinale nuk i janė gėzuar vetėm portugezėt dhe tifozėt e Cristiano Ronaldos.

Atij goli mė shumė i ėshtė gėzuar ky tifoz anglez, pasi fitoi njė shumė vėrtet tė konsiderueshme./Albeu.com/
Shtuar më 12/07/2016, ora 21:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
A mendoni se ligji i mbetjeve (plehrave) duhej miratuar?
23.42 %
71.53 %
5.04 %
Total 555 Vota!
 
SHBA-te po perjetojne temperatura polare keto dite. Pamje nga liqeni i ngrire i Michiganit

SHBA-te po perjetojne temperatura polare keto dite. Pamje nga liqeni i ngrire i Michiganit