Fituesit e "Kėpucės sė Artė" nė Europian ndėr vite (FOTO LAJM)

Golashėnuesit gjithmonė kanė njė vend tė veēantė nė historinė e futbollit. Qė nga viti 1960 qė ėshtė zhvilluar Europiani i parė dhe deri mė tani ka pasur protagonistė tė ndryshėm. Mė i suksesshmi p

 
A mendoni se ligji i mbetjeve (plehrave) duhej miratuar?
20%
20%
20%
 
Te afermit e viktimave te genocidit serb ne Srebrenica duke pritur rivarrosjen e tyre pasi kane identifikuar eshtrat

Te afermit e viktimave te genocidit serb ne Srebrenica duke pritur rivarrosjen e tyre pasi kane identifikuar eshtrat