Hysaj mund tė bashkohet me njė super trajner
Pëlqej
Elseid Hysaj ėshtė njė ndėr lojtarėt mė tė kėrkuar nė merkaton e verės. Mbrojtėsi shqiptar u konfirmua si njė nga tė rinjtė mė premtues tė futbollit evropian edhe nė Euro 2016, dhe tashmė ka ngjallur interesin e ekipeve mė tė mėdha nė Evropė.

Pas Barcelona, Bayernit, Arsenalit dhe disa skuadrave tė tjera nė skenė ka dalė edhe Chelsea. Nė kėtė mėnyrė Hysaj mund tė ketė mundėsinė qė tė stėrvitet dhe tė pėrmirėsohet akoma mė shumė nėn drejtimin e njė prej trajnerėve mė tė mirė nė botė, Antonio Conte.

“I konsoliduar nė aspektin difensiv dhe me vizion tė madh edhe nė fazėn e sulmit, 22-vjeēari mund tė jetė njė nga kolonat e skuadrės sė Chelseat nė tė ardhmen”, shkruan faqja 4-4-2.com. Pėr tė arritur te mbrojtėsi shqiptar, Chelsea duhet tė kėnaqė kėrkesat ekonomike tė Napolit.

Shtuar më 06/07/2016, ora 15:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
A mendoni se ligji i mbetjeve (plehrave) duhej miratuar?
22.62 %
72.26 %
5.1 %
Total 548 Vota!
 
Alpinistja nga Kosova, Uta Ibrahimi shpalos flamurin e Shqiperise dhe Kosoves ne majen me te larte ne bote, ate te Everestit, 8840 metra mbi nivelin e detit.

Alpinistja nga Kosova, Uta Ibrahimi shpalos flamurin e Shqiperise dhe Kosoves ne majen me te larte ne bote, ate te Everestit, 8840 metra mbi nivelin e detit. "Jam shume e lumtuar qe solla flamurin e Kosoves dhe Shqiperise ketu lart"., shprehet ajo.