Ja deklarata e Shaqirit pas eliminimit nga "Euro 2016"
Pëlqej
Shėnuesi i njė goli spektakolar pėr Zvicrėn, Xherdan Shaqiri, ka dhėnė njė deklaratė pas humbjes nga Polonia nė penalti.

Nė reagimin e tij pas ndeshjes, pėr UEFA.com ai u shpreh:

“Mendoj se qėndruam mirė kundėr njė Polonie shumė tė mirė. Mendoj se i kishim nėn kontroll ata, nuk mė kujtohet ndonjė shans i madh qė ata e patėn. Ne patėm shanse tė pastra, ishim skuadėr mė e mirė dhe merituam tė shkojmė tutje”.

Duke ‘vajtuar’ humbjen e Zvicrės, Shaqiri shtoi: “Nė fund, ky ėshtė futbolli dhe nė gjuajtjet e penaltive shanset janė 50/50 dhe fati ishte nė anėn e Polonisė”./Albeu.com/
Shtuar më 25/06/2016, ora 19:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
A mendoni se ligji i mbetjeve (plehrave) duhej miratuar?
22.62 %
72.26 %
5.1 %
Total 548 Vota!
 
Tregtari i nje dyqani kepucesh te perdorura duke kerkuar mbeshtetje nga qytetaret

Tregtari i nje dyqani kepucesh te perdorura duke kerkuar mbeshtetje nga qytetaret