Lila-Cikalleshi-Balaj, te berberi para ndeshjes (VIDEO)
Pëlqej
Teksa na ndajnė pak orė na ndajnė nga pėrballja me Rumaninė, ndeshje e cila do tė jetė pėrcaktuese pėr vijimin apo jo tė tė dy skuadrave nė Euro 2016, mes lojtarėve shqiptarė duken shenja tė qarta optimizmi.

Janė Andi Lila, Sokol Cikalleshi dhe Bekim Balaj tė cilėt kanė gjetur edhe kohėn qė tė kalojnė edhe nga berberi pėr t’u ndjerė sa mė mirė nė fushėn e lojės, e cila do tė ndiqet nga miliona shqiptarė e jo vetėm.

Nga kjo video kuptohet qė lojtarėt kuqezi kanė lėnė pas emocionet e dy ndeshjeve tė para dhe janė tė qetė para ndeshjes me Rumaninė.
Shtuar më 19/06/2016, ora 17:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
A mendoni se ligji i mbetjeve (plehrave) duhej miratuar?
22.62 %
72.26 %
5.1 %
Total 548 Vota!
 
Alpinistja nga Kosova, Uta Ibrahimi shpalos flamurin e Shqiperise dhe Kosoves ne majen me te larte ne bote, ate te Everestit, 8840 metra mbi nivelin e detit.

Alpinistja nga Kosova, Uta Ibrahimi shpalos flamurin e Shqiperise dhe Kosoves ne majen me te larte ne bote, ate te Everestit, 8840 metra mbi nivelin e detit. "Jam shume e lumtuar qe solla flamurin e Kosoves dhe Shqiperise ketu lart"., shprehet ajo.