Nuk bėn "gol" Shaqiri, por...Shakira (FOTO LAJM)

Pëlqej
Pas golit qė mori vėmendjen e tė gjithė botės tė Xherdan Shaqirit i cili shėnoi kundėr Polonisė, portali anglez Mirror nė njė shkrim nė
Twitter ngatėrroi atė me Shakirėn.

Duke shkruar nė Twitter pėr golin e Shaqirit, Mirror gaboi duke thėnė "Goooooool! Ēfarė goli nga Shakira! E pabesueshme!".

Dhe tani rrjetet sociale kanė shpėrthyer me fotografi tė ndryshme qesharake, duke bėrė shaka me kėtė gabim.

Ndėrkohė edhe vet kėngėtarja ka reaguar duke shkruar: Ėshtė hera e parė nė histori qė njė ēift shėnon gol nė Europian... Pique dhe Shakira. /Albeu.com/
Shtuar më 25/06/2016, ora 23:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
A mendoni se ligji i mbetjeve (plehrave) duhej miratuar?
22.9 %
72 %
5.09 %
Total 550 Vota!
 
Dedikimi i nje bashkeshorti per te dashuren e tij te zemres

Dedikimi i nje bashkeshorti per te dashuren e tij te zemres