E pabesueshme/ Franca kėrkon qė tė riluhet finalja
Pëlqej
Tifozėt transalpinė tė futbollit ende nuk e pranojnė humbjen nė pjesėn shtesė ndaj Portugalisė nė finalen e Parisit, dhe kanė lanēuar njė nismė nė internet pėr tė pėrsėritur pėrballjen.

Nė sajtin e njohur mesopininons.com qė u krijua kėtė tė hėnė, peticioni ka mbledhur thuajse 100 mijė firma nė 24 orė dhe autori nė arsyetimin e tij nėnvizon se Portugalia mashtroi futbollin dhe UEFA duhet tė bėjė tė riluhet finalja.

Por duket se kjo ka sjellė reagim dhe nė kampin e tifozėve kundėrshtarė, me mbėshtetėsit e kampionėve tė Europės qė u pėrgjigjėn nė tė njėjtėn mėnyrė, duke inskenuar njė luftė peticionesh.

Ėshtė vetėm futboll dhe turneu tashmė mbaroi por finalja dhe spektakli mesa duket janė ende nė mendjet e tifozėve. /Albeu.com/
Shtuar më 13/07/2016, ora 23:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
A mendoni se ligji i mbetjeve (plehrave) duhej miratuar?
23.42 %
71.53 %
5.04 %
Total 555 Vota!
 
SHBA-te po perjetojne temperatura polare keto dite. Pamje nga liqeni i ngrire i Michiganit

SHBA-te po perjetojne temperatura polare keto dite. Pamje nga liqeni i ngrire i Michiganit