Ja premtimi i Rey Manaj pėr sezonin e ri
Pëlqej
Rey Manaj ka premtuar se kėtė sezon do tė realizojė shumė gola pėr shkak se ėshtė pėrshtatur mėsė miri me skuadrėn e drejtuar nga trajneri Massimo Oddo.

“Jam i lumtur qė ndodhem kėtu, jemi njė grup i ri futbollistėsh por nė tė njėjtėn kohė njė skuadėr shumė e fortė, djemtė nuk ndihen tė plotėsuar dhe kanė shumė dėshirė pėr tė bėrė mirė edhe nė Serinė A.

Trajneri Oddo nė ndeshjet miqėsore po mė provon si sulmues tė parė dhe objektivi im ėshtė tė realizoj sa mė shumė gola, se sa nuk mund t'ua them”, ka thėnė sulmuesi shqiptar qė ėshtė huazuar te skuadra e Pescaras. /albeu.com/

Shtuar më 27/07/2016, ora 12:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
A mendoni se ligji i mbetjeve (plehrave) duhej miratuar?
22.62 %
72.26 %
5.1 %
Total 548 Vota!
 
Alpinistja nga Kosova, Uta Ibrahimi shpalos flamurin e Shqiperise dhe Kosoves ne majen me te larte ne bote, ate te Everestit, 8840 metra mbi nivelin e detit.

Alpinistja nga Kosova, Uta Ibrahimi shpalos flamurin e Shqiperise dhe Kosoves ne majen me te larte ne bote, ate te Everestit, 8840 metra mbi nivelin e detit. "Jam shume e lumtuar qe solla flamurin e Kosoves dhe Shqiperise ketu lart"., shprehet ajo.