Koha pėr tu tallur/ Ja si do dukej Ronaldo me stilin e flokėve tė Messit
Pëlqej
rrjetet sociale ende vijon tė komentohet ngjyra e flokėve tė Leo Messit, i cili u kthye nė biond.

Sė fundmi njė foto po bėn xhiron e botės nė rrjetet sociale, duke supozuar si do tė duket Cristiano Ronaldo me stilin e ri tė Messit.

Fotoja mė poshtė ėshtė postuar nga “Paddy Power” nė Twitter dhe ka sjellė reagime tė shumta, tė cilat janė vėrtetė surprizuese. /albeu.com/

Shtuar më 27/07/2016, ora 13:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
A mendoni se ligji i mbetjeve (plehrave) duhej miratuar?
22.62 %
72.26 %
5.1 %
Total 548 Vota!
 
Alpinistja nga Kosova, Uta Ibrahimi shpalos flamurin e Shqiperise dhe Kosoves ne majen me te larte ne bote, ate te Everestit, 8840 metra mbi nivelin e detit.

Alpinistja nga Kosova, Uta Ibrahimi shpalos flamurin e Shqiperise dhe Kosoves ne majen me te larte ne bote, ate te Everestit, 8840 metra mbi nivelin e detit. "Jam shume e lumtuar qe solla flamurin e Kosoves dhe Shqiperise ketu lart"., shprehet ajo.