"La Gazzeta dello Sport": Ja pse De Biasi nuk ikėn nga Shqipėria
Pëlqej
Pas pėrfundimit tė Kampionatit Europian “Francė 2016”ekspertėt dhe kritikėt italianė kanė nisur tė analizojnė tė ardhmen e trajnerėve tė pėrfaqėsueseve pjesėmarrėse nė kompeticion. Njė rol kryesor nė kėtė analizė i ėshtė dedikuar edhe trajnerit tė Shqipėrisė, Gianni De Biasi.

Gazzetta dello Sport pėrmend elozhet e Ramės nė adresė tė De Biasit, si njė siguri pėr qėndrimin e italianit.“Gazzetta dello Sport” pėrmend elozhet e Ramės nė adresė tė De Biasit, si njė siguri pėr qėndrimin e italianit.

“Pasi pėr pak arriti tė kualifikohej me Shqipėrinė pėr nė fazėn e 1/8, Gianni De Biasi u vlerėsua me superlativa dhe elozhe nga vetė kryeministri i Shqipėrisė, Rama. Nuk do tė largohet, madje do tė jetė kundėrshtar i Italisė nė kualifikueset e Botėrorit 2018”, citon “Gazzetta dello Sport”nė specialen e dedikuar trajnerėve tė 24 ekipeve qė morėn pjesė nė Kampionatin Europian.
Shtuar më 13/07/2016, ora 14:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
A mendoni se ligji i mbetjeve (plehrave) duhej miratuar?
23.42 %
71.53 %
5.04 %
Total 555 Vota!
 
SHBA-te po perjetojne temperatura polare keto dite. Pamje nga liqeni i ngrire i Michiganit

SHBA-te po perjetojne temperatura polare keto dite. Pamje nga liqeni i ngrire i Michiganit