Motra e Cristiano Ronaldos pėrlot botėn, ja ēfarė thotė
Pëlqej
Motra e Cristiano Ronaldos, lėndimin i cili detyroi yllin portugez qė tė tėrhiqet nga finalja e ‘Euro 2016’ e ka krahasuar emocionalisht me kryqėzimin e Jezus Krishtit.

Pas shpalljes kampion tė Evropės, motra e Cristiano Ronaldo ka krahasuar lėndimin e vėllait me kryqėzimin e Jezus Krishtit, shkruan ‘Goal’.

Ylli i Portugalisė u dėmtuan dhe u detyrua tė mos luajė finalen e ‘Euro 2016’ ndėrkohė motra e tij Katia Aveiro nėnvizon se ai dėmtim mori mėkatet e njerėzimit ashtu siē bėri Krishti.

“Kam lot pėr vėllain tim tė plagosur fizikisht dhe nė zemėr. Tė gjithė kemi pasur dhimbjen e tmerrshme, por zoti ėshtė i madh ashtu si shpėtimtari ynė Jezu Krishti i cili vuajti nė kryq pėr tė bėrė botėn mė tė mirė ashtu vuajti edhe Ronaldo, por nė fund u shpėrblye ajo dhimbje. Ronaldo mori mėkatet e njerėzimit ashtu siē bėri Krishti. Zoti ėshtė i drejtė duke na pėrmbushur ėndrrėn qė tė jemi kampionė Evrope”, rrėfen motra e Ronaldos./Albeu.com/
Shtuar më 13/07/2016, ora 19:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
A mendoni se ligji i mbetjeve (plehrave) duhej miratuar?
23.42 %
71.53 %
5.04 %
Total 555 Vota!
 
SHBA-te po perjetojne temperatura polare keto dite. Pamje nga liqeni i ngrire i Michiganit

SHBA-te po perjetojne temperatura polare keto dite. Pamje nga liqeni i ngrire i Michiganit