Njė urim special nga Lenjani pėr ditėlindjen e Canės
Pëlqej
Mesfushori i Nantes, Ermir Lenjani, ka bėrė njė urim special pėr kapitenin Cana, nė ditėlidjen e 32-tė.

“Urime ditėlindjen kapiten, u bėfsh 100 vjeē dhe edhe mė shumė suksese nė jetė", shkruan Lenjani duke postuar foton mė poshtė. /albeu.com/

Shtuar më 27/07/2016, ora 16:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
A mendoni se ligji i mbetjeve (plehrave) duhej miratuar?
22.62 %
72.26 %
5.1 %
Total 548 Vota!
 
Alpinistja nga Kosova, Uta Ibrahimi shpalos flamurin e Shqiperise dhe Kosoves ne majen me te larte ne bote, ate te Everestit, 8840 metra mbi nivelin e detit.

Alpinistja nga Kosova, Uta Ibrahimi shpalos flamurin e Shqiperise dhe Kosoves ne majen me te larte ne bote, ate te Everestit, 8840 metra mbi nivelin e detit. "Jam shume e lumtuar qe solla flamurin e Kosoves dhe Shqiperise ketu lart"., shprehet ajo.