Mesfushori i Kombėtares e parashikoi fituesin e "Euro 2016" para njė jave (VIDEO)
Pëlqej
Mesfushori i Kombėtares sė Shqipėrisė, Herolind Shala mesa duket ėshtė njė parashikues i shkėlqyer. Mesfushori i Spartės sė pragės ka parashikuar edhe fituesin e "Francė 2016".

Ende nuk ishin zhvilluar gjysmėfinalet, teksa nė klubin Sparta Pragė tė gjithė lojtarėt kanė dhėnė preferencat e tyre rreth fituesit tė Euro 2016.

Nga 23 lojtarėt qė kanė dhėnė parashikimin e tyre, 10 prej tyre ishin se Franca do ta fitojė evropianin, shtatė tė tjerė pėr Uellsin dhe pesė pėr Gjermaninė.

I vetmi qė ka parashikuar Portugalinė si fituese ishte mesfushori nga Drenica, Herolind Shala. Shala ndryshe njihet si njė tifozė i madh i yllit portugez Cristiano Ronaldo.
Shtuar më 11/07/2016, ora 13:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
A mendoni se ligji i mbetjeve (plehrave) duhej miratuar?
23.42 %
71.53 %
5.04 %
Total 555 Vota!
 
SHBA-te po perjetojne temperatura polare keto dite. Pamje nga liqeni i ngrire i Michiganit

SHBA-te po perjetojne temperatura polare keto dite. Pamje nga liqeni i ngrire i Michiganit